آغاز فروش مرحله سوم خودرو ساندرو استپ وی.
مدیر بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از آغاز فروش اینترنتی مرحله سوم خودرو ساندرو استپ وی خبر داد.
به گزارش سایپا نیوز، رضا تقوی با اشاره به استقبال بی نظیر هموطنان گرامی از فروش مرحله اول و دوم خودرو ساندرو استپ وی گفت: گروه خودرو سازی سایپا در نظر دارد در راستای رضایتمندی و حمایت از مشتریان عزیز مرحله سوم فروش اینترنتی این خودرو پر طرفدار را به اجرا گذارد.
وی خاطر نشان کرد: پیش فروش این خودرو از تاریخ یکشنبه تاریخ ۹۵/۱۲/۰۸ ، ساعت ۱۱:۰۰ بر روی سایت اینترنتی شرکت سایپا قرار خواهد گرفت و هموطنان می توانند نسبت به ثبت نام این خودرو اقدام نمایند.
مدیر بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا با بیان این مطلب که در مرحله دوم ۵۴۰۰ دستگاه خودرو استپ وی به فروش رسید افزود: در طرح گذشته ۵۰۰،۰۰۰ نفر متقاضی این خودرو بودند که با توجه به محدودیت های تولید، برای هر ۱۰۰ نفر یک دستگاه خودرو موجود بوده و این امر موجب شد مشکلاتی در خصوص ثبت نام به وجود آید که در آینده نزدیک با افزایش حجم تولید، این موضوع مرتفع خواهد شد.
وی اظهار داشت: یکی از دلایل استقبال بی نظیر از این محصول کیفیت بسیار مناسب محصولات شرکت پارس خودرو نسبت به سایر خودرو های موجود در بازار می باشد و اجرای به موقع تعهدات و خدمات پس از فروش متمایز گروه خودروسازی سایپا در سطح کشور، باعث شده این محصول جزء خودروهای پرطرفدار و پرفروش بازار خودرو به حساب آید که مصداق بارز این موضوع وجود خودروهای برند مشابه این خودرو در بازار بوده که از لحاظ میزان تقاضا به هیچ وجه قابل قیاس با تقاضای این محصول نمی باشد.

پیش فروش ساندرو استپ وی

رضا تقوی گفت: پیش فروش این خودرو به قیمت روز محاسبه می شود و در راستای حمایت از مشتریان و توزیع عادلانه این خودرو محدودیت هایی در خصوص کد ملی ایجاد شده و مشتریان با یک کد ملی فقط مجاز به ثبت نام یک خودرو می باشند و همچنین مشتریانی که در مراحل قبلی نسبت به خرید این خودرو اقدام نموده اند در این مرحله نمی توانند دراین طرح شرکت نمایند.
مدیر بازاریابی و فروش گروه خودروسازی از هموطنان و مشتریان درخواست نمود به منظور جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی برخی دفاتر غیر مجاز، فقط از طریق سایت اینترنتی شرکت سایپا به نشانی www.saipacorp.com یا www.saipa.iranecar.com اقدام به ثبت نام نمایید.

برای بازدید خبر، ویدیو و عکس های بیشتر در رابطه با ساندرو استپ وی و دیگر خودروهای محبوبتان می توانید به کانال تلگرام سرزمین خودروی نیلی مراجعه کنید.